27 results in search
$417,990
28
13676 Summit Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 42
$409,990
$3,000
28
13646 Read Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 35
$399,990
28
13814 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 134
$399,990
28
13810 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 70
$392,990
$2,000
16
13642 Read Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,964
Dom 35
$389,990
28
7009 N 136th Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 106
$388,990
28
13718 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 141
$388,990
28
13714 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 141
$388,990
28
7013 N 136th Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 49
$387,990
28
13806 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 141
$386,990
28
13717 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 149
$384,990
17
13502 Whitmore Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,191
Dom 214
$370,990
16
13802 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,964
Dom 141
$368,990
16
13722 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,964
Dom 141
$364,990
$2,000
16
13605 Read Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,844
Dom 21
$358,990
16
13713 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,844
Dom 149
$354,990
$3,000
17
13609 Read Street Omaha NE 68142

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,498
Dom 21
$354,990
16
13627 Whitmore Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,308
Dom 259
$354,990
16
13709 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,844
Dom 161
$350,990
-$6,000
17
13629 Read Street Omaha NE 68142

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,498
Dom 21
$347,990
17
13601 Read Street Omaha NE 68142

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,498
Dom 193
$341,990
17
13631 Whitmore Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,994
Dom 149
$339,990
17
13705 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,994
Dom 161
$339,990
17
13701 Vane Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,994
Dom 161
$329,990
17
13521 Whitmore Street Omaha NE 68142

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,498
Dom 260
$319,990
17
13615 Whitmore Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,262
Dom 252
$319,990
15
13611 Whitmore Street Omaha NE 68142

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,262
Dom 326