44 results in search
$879,900
65
15690 S HWY 31 Highway Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,298
Dom 61
$750,000
58
19425 Hilltop Drive Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,084
Dom 11
$720,000
44
11840 S 202Nd Circle Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,600
Dom 22
$600,000
41
20704 Boulder Street Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,209
Dom 63
$600,000
53
19817 Cottonwood Street Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,161
Dom 5
$595,000
32
20709 Woodridge Drive Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,498
Dom 15
$575,000
39
19904 Briar Street Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,462
Dom 60
$559,900
46
12104 S 209th Street Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,027
Dom 56
$550,000
42
19825 Briar Street Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,193
Dom 8
$549,000
46
20878 Camelback Avenue Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,188
Dom 18
$540,000
51
7855 S 194th Street Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,739
Dom 12
$530,000
46
12065 Iva Street Gretna NE 68028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,668
Dom 19
$525,000
49
11909 S 212th Street Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,796
Dom 77
$520,000
29
20618 Boulder Street Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,360
Dom 42
$515,000
68
17209 Jessica Lane Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,038
Dom 68
$515,000
39
19479 Willow Circle Gretna NE 68028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,995
Dom 62
$510,000
47
12111 S 209th Street Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,650
Dom 68
$499,000
51
7906 S 193 Street Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,192
Dom 68
$495,000
67
12005 S 210th Street Gretna NE 68028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,577
Dom 5
$480,000
-$15,000
31
10414 S 209 Street Gretna NE 68028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,509
Dom 12
$475,000
54
19750 Bellbrook Boulevard Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,509
Dom 27
$464,000
39
17303 Morgan Avenue Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,111
Dom 13
$460,000
45
11702 S 189th Street Gretna NE 68022

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,684
Dom 42
$460,000
39
20882 Camelback Avenue Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,556
Dom 8
$450,000
73
21780 Ponderosa Drive Gretna NE 68028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,088
Dom 13
$450,000
-$19,000
38
19102 Fir Street Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,360
Dom 41
$450,000
38
21126 Castlerock Lane Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,619
Dom 11
$449,900
57
17204 Samantha Road Gretna NE 68028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,207
Dom 32
$445,000
43
19614 CHANDLER Street Gretna NE 68028

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,913
Dom 21
$444,000
-$5,000
31
20911 Hampton Circle Gretna NE 68028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,867
Dom 19